Hakkımızda

NMK GRUP olarak ticari hayatımıza inşaat ve yapı sektöründe uzun yıllar önce başlamış olup, gelişen ve değişen dünya ekonomisinde üretim üzerine yaptığımız yatırımla elektrostatik toz boya üretimi ve pazarlama hizmeti ile toz boya sektörüne giriş yapmıştır. Geniş bir müşteri portföyü oluşturarak, deneyimli ARGE ve uzman satış ekibi ile yola çıkarak, kurucumuzun yoğun çabaları sonucu kendi öz sermayesiyle elektrostatik toz boya üretimine başlanmıştır. Hem iç piyasa da hem de dış piyasa da müşteri portföyü oluşturup, talep karşılama noktasında önemli yatırımlar yapılmıştır. Ekip ruhuyla çıkılan bu yolda ARGE ve nitelikli eleman konuları her zaman önceliğimiz olmuştur.

 

Sektörde iddialı duruma gelmek, bizde varız diyebilmek en büyük hedefimizdir.

Vizyonumuz

İlkeli satış politikası, doğru ürün ve satış sonrası hizmet anlayışıyla hareket ederek gelişen teknolojiye bağlı olarak müşterilerimizin önemli iş ortağı olabilmektir.

Misyonumuz

Taahhütlerimizi zamanında ve projeye uygun teslim etmek; Kaliteden ödün vermeden ülkemiz ve dünya piyasalarında rekabet edebilecek ürünler üretmek; Ürünün müşteriye teslim edilmesi ile işin bitmediği anlayışı ve satış sonrası hizmetleri yerine getirmek; Eğitimli ve işinde sorumluluk sahibi personelimiz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Müşteri memnuniyetine odaklı, üretken ve çözüme odaklı iş ortağınız.

icon
Uzman Kadro

Müşterilerinin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaya, deneyimlerini kişiselleştirmeye kendini adamıştır.

icon
Çözüm Ortağınız

Müşteri projelerine olan güçlü özdeşleşme anlayışımız, sürekli çaba gösterdiğimiz anlamına gelir.